Najczęściej zadawane pytania

Czy wszystkie mieszkania posiadają balkon/ loggie lub taras?

Tak, wszystkie mieszkania w Dom Development mają  przestronne balkony lub tarasy dostępne z salonu, wyraźnie oddzielone od sąsiada.  Lokale na parterze mają najczęściej własne przydomowe ogródki.

Czy firma oferuje możliwość wykończenia zakupionego lokalu pod klucz? Od kiedy firma stosuje programy wykończenia wnętrz?

Od 2008 roku oferujemy naszym Klientom kompleksową ofertę programów wykończenia wnętrz, dostosowaną do różnych oczekiwań Klientów.

Czy deweloper jest właścicielem działki, na której powstaje osiedle?

Zawsze budujemy nasze osiedla na terenach, których jesteśmy właścicielami i posiadamy ostateczne pozwolenie na budowę.

Czy firma pomaga w doborze najlepszego kredytu hipotecznego?

W ramach Grupy Dom Development S.A. klienci mogą skorzystać z usług Dom Development Kredyty w celu zaspokojenia swoich potrzeb finansowych. Spółka jest powiązanym pośrednikiem kredytu hipotecznego oraz pośrednikiem kredytu konsumenckiego. Proponuje produkty przygotowywane specjalnie dla klientów Grupy Dom Development S.A. oraz zapewnia profesjonalną ich obsługę we współpracy z bankami.

Czy deweloper należy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich?

Polski Związek Firm Deweloperskich powstał w 2001 r. Zrzesza ponad sto firm z całej Polski, które mogą poszczycić się profesjonalną obsługą Klientów i przejrzystością prowadzenia działalności. Dom Development jest członkiem-założycielem Polskiego Związku Firm Deweloperskich i stosuje Kodeks Dobrych Praktyk oraz Katalog Zasad Umowy Deweloperskiej w relacjach Klient-Deweloper.

Czy firma zapewnia Klientom profesjonalną opiekę po zakupie mieszkania?

Dom Development posiada własny, profesjonalny Dział Obsługi Klienta, który przez cały proces realizacji Państw mieszkania służy pomocą i odpowie na wszystkie pytania.

Czym wyróżniają się mieszkania firmy Dom Development wśród pozostałych deweloperów?

Mieszkania projektowane są z zachowaniem ponadnormatywnych standardów. Wysokość kondygnacji w zależności od inwestycji wynosi do 3m. Przestronne i ustawne sypialnie, nie mniejsze niż 9m2, w największych mieszkaniach typu master- z garderobą i łazienką.  Mieszkania 3 pokojowe posiadają dodatkowy WC, natomiast większe drugie miejsce do kąpieli.  Minimalizacja powierzchni komunikacji do maksymalnie 15% powierzchni mieszkania ze wskazaniem miejsca na szafę przy wejściu.