WYBIERZ KRYTERIA WYSZUKIWANIA:

 • Liczba pokoi:

  od 1 do Penthouse

 • Metraż:

  od 29m2 do 250m2

Cechy dodatkowe:

Liczba ofert spełniających kryteria: 2161

Bezpieczny zakup z Dom Development

Zakup mieszkania to niewątpliwie jedna z najważniejszych decyzji i jedno z najbardziej emocjonujących wydarzeń w naszym życiu.

Aby towarzyszące mu emocje były wyłącznie pozytywne i zakup własnego M sprawiał nam samą radość, musimy mieć gwarancję bezpieczeństwa zakupu i zaufanie do dewelopera.

4 na 5

klientów Dom Development poleciłoby nasze usługi rodzinie i znajomym

Jak sprawdzić, czy podjęta przez nas decyzja jest słuszna? W jaki sposób zabezpieczyć się przed niepożądanym ryzykiem?

Odpowiedź jest prosta: powinniśmy zdobyć jak największą wiedzę o kupowanej nieruchomości i oczywiście o tym, od kogo i na jakich warunkach dokonujemy zakupu. Należy również zweryfikować warunki, które oferuje deweloper odpowiadając na najbardziej nurtujące i wzbudzające wątpliwości pytania/kwestie. Tylko dzięki rzetelnej wiedzy o deweloperze i aspektach prawnych nieruchomości zapewnimy sobie bezpieczeństwo przy zakupie mieszkania

Ile mieszkań, apartamentów, domów firma wybudowała dotychczas i czy wszystkie posiadają prawomocne pozwolenie na użytkowanie?

Jednym z najważniejszych aspektów potwierdzających wiarygodność firmy deweloperskiej jest doświadczenie w realizacji projektów. W tym celu najlepiej dokładnie sprawdzić firmę i dowiedzieć się, ile inwestycji zrealizowała, a następnie odwiedzić część z nich i porozmawiać z mieszkańcami. W przypadku braku pozwolenia na użytkowanie budynku mieszkalnego nie można podpisać aktu notarialnego przeniesienia własności mieszkania

Czy spółka stosuje się do przepisów tzw. ustawy deweloperskiej z dnia16 września 2011 roku o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego?

Od 29 kwietnia 2012 roku spółki realizujące przedsięwzięcia deweloperskie w Polsce mają obowiązek realizowania swoich inwestycji zgodnie z ww. ustawą, stosując przy tym rachunek powierniczy „Escrow”. Rachunek taki zabezpiecza wpłacone pieniądze klientów.Ustawę znajdziesz tu: ustawa.pzfd.pl

Czy istnieje możliwość „wykończenia pod klucz”? Od kiedy firma stosuje programy wykończenia wnętrz?

Jest to bardzo wygodne i konkurencyjne cenowo rozwiązanie, a ponadto środki na wykończenie mogą być włączone w cenę mieszkania, czyli zostaną udzielone w ramach kredytu hipotecznego. Wszystko to zapewni wygodę, pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze. Każdy deweloper powinien mieć taką usługę w swojej ofercie.

Czy firma należy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich?

Przynależność do PZFD to gwarancja bezpieczeństwa inwestycji dla klienta. Wszystkie firmy należące do Związku muszą legitymować się co najmniej dwuletnim doświadczeniem i przestrzegać Kodeksu Dobrych Praktyk w relacjach Klient - Deweloper.Pod poniższym linkiem znajdziecie Państwo przewodnik, który wyjaśni, jak bezpiecznie kupić mieszkanie oraz dom. 


Jaką kondycję finansową ma deweloper, ile gotówki miał na koniec roku sprawozdawczego?

Dobra kondycja finansowa dewelopera jest gwarancją sprawnego zrealizowania wszystkich jego projektów mieszkaniowych. Dla klientów jest to pewność otrzymania zakupionego mieszkania bez jakichkolwiek przeszkód.

Czy firma posiada aktualny wypis z Księg i Wieczystej dla danej inwestycji?

Wypis z Księgi Wieczystej jest ważnym elementem uwiarygodniającym prawidłowy i deklarowany przez dewelopera stan prawny inwestycji, zwłaszcza dotyczący kwestii własności.

Czy inwestycja posiada prawomocne pozwolenie na budowę?

Każdy deweloper ma obowiązek udostępnić wszelkie dokumenty potwierdzające stan prawny inwestycji. Pozwolenie na budowę poświadcza zamknięcie ważnych procedur niezbędnych do rozpoczęcia budowy.

UWAGA: Jeżeli nie ma prawomocnego pozwolenia na budowę, bank nie udzieli kredytu na zakup lokalu.

Czy deweloper jest właścicielem działki, na której powstaje osiedle?

Deweloper sprzedający daną nieruchomość powinien być właścicielem gruntu, na którym inwestycja jest realizowana i posiadać akt własności działki.

CZY WIESZ, ŻE?

Strzałka

Czy wiesz, że spółka Dom Development w swojej ofercie posiada także mieszkania wykończone „pod klucz” gotowe do zamieszkania?

Nagroda TOP 100 NAJEFEKTYWNIEJSZYCH FIRM w 2006 roku.

TOP 100 NAJEFEKTYWNIEJSZYCH FIRM w 2006 roku.

Redakcja Manager Magazyn wraz z ekspertami Kolaja & Partners zaprezentowała wyniki czwartego rankingu najefektywniejszych
w ostatnim roku przedsiębiorstw w Polsce wykorzystując specjalny, nowatorski wskaźnik ROCE będący bardzo dobrą metodą służącą ocenie wyników finansowych firm.

Ranking został oparty na analizie wyników finansowych 503 największych polskich firm, osiągniętych w roku 2006 (z wyłączeniem branży finansowej). Obejmuje tylko te spółki, których dane finansowe są publicznie dostępne oraz te, które udostępniły swoje wyniki i wyraziły zgodę na badanie pod kątem zwrotu z zaangażowanego kapitału. W badaniu wykorzystano skonsolidowane sprawozdania finansowe i raporty okresowe F01 za rok 2006 i 2005.

Nagroda ORZEŁ REFE 2006

ORZEŁ REFE 2006

Refe - największe Targi Inwestycji i Finansów w Europie Centralnej.

Nagroda przyznawana jest za najlepsze światowe inwestycje zrealizowane w 2006 roku: Inwestycje budowlane, wyróżniające się m.in. pod względem architektury, funkcjonalności i nowoczesności.

Nagroda STATUETKA BYKA - DEBIUT GIEŁDOWY

STATUETKA BYKA - DEBIUT GIEŁDOWY

Statuetka przyznawana dla firm wchodzących na parkiet Giełdy Papierów Wartościowych.

DEBIUT GIEŁDOWY DOM DEVELOPMENT S.A. 24 IX 2006 r.  

Nagroda KRYSZTAŁOWY DEVELOPER - KRYSZTAŁOWY APARTAMENT PATRIA 2007

KRYSZTAŁOWY DEVELOPER - KRYSZTAŁOWY APARTAMENT PATRIA 2007

Nagroda przyznawana dorocznie przez redakcję magazynu Apartamenty i Mieszkania. Wyróżnienia te przyznano inwestycji Patria w kategorii najbardziej luksusowa i prestiżowa inwestycja mieszkaniowa w Polsce.

Nagroda BEST RESIDENTIAL DEVELOPMENT 2007 - PATRIA

BEST RESIDENTIAL DEVELOPMENT 2007 - PATRIA

Konkurs CIJ Awards jest organizowany przez Construction & Investment Journal, jedno
z ważniejszych pism w branży nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej. Jury corocznie przyznaje dla najlepszych i najbardziej spektakularnych projektów deweloperskich regionu specjalne wyróżnienia. 

NAGRODA PRZEZNACZONA BUDYNKOWI APARTAMENTOWEMU PATRIA.

Nagroda PERŁY POLSKIEJ GOSPODARKI (II miejsce) - 2007

PERŁY POLSKIEJ GOSPODARKI (II miejsce) - 2007

II miejsce w rankingu PERŁY POLSKIEJ GOSPODARKI w kategorii PERŁY DUŻE przyznawane przez Redakcję Polish Market i instytut Nauk Ekonomicznych PAN - Warszawa, listopad 2007.

Instytut Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk wspólnie z Oficyną Wydawniczą "Rynek Polski" Sp. z o.o. wydawcą anglojęzycznego miesięcznika gospodarczego "Polish Market" przygotowują corocznie specjalny ranking polskich przedsiębiorstw "Perły Polskiej Gospodarki". Zbiór ten obejmuje firmy, których przychody z całokształtu działalności gospodarczej w okresie roku wyniosły co najmniej 100 milionów złotych (Perły Duże) lub 1 miliard złotych (Perły Wielkie). Jednocześnie są to firmy, które spełniają z góry nadaną minimalną wartość następujących kryteriów przyjętych przez Instytut Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk:

 

Dynamika przychodów

Rentowność sprzedaży

Zadłużenie

Stopa zwrotu brutto w aktywach

Stopa zwrotu netto na kapitale własnym

Wydajność pracy

Nagroda FIRMA ROKU (REGION MAZOWIECKI) - FORBES

FIRMA ROKU (REGION MAZOWIECKI) - FORBES

FIRMA ROKU województwa mazowieckiego w rankingu FORBES  

Kolejnym wyróżnieniem jest tytuł "Firma Województwa Mazowieckiego", otrzymane za wkład Dom Development w rozwój naszego regionu. Tytuł ten jest tym bardziej znaczący, że jest przyznawany na podstawie ocen wojewody, marszałka województwa, rektorów uczelni wyższych, szefów organizacji biznesowych oraz szefów najważniejszych firm.

Nagroda DIAMENT FORBESA w województwie mazowieckim (2007) - ZA DYNAMICZNY WZROST WARTOŚCI

DIAMENT FORBESA w województwie mazowieckim (2007) - ZA DYNAMICZNY WZROST WARTOŚCI

DIAMENT FORBESA w województwie mazowieckim - I miejsce za najbardziej dynamiczny wzrost wartości firmy DOM DEVELOPMENT SA.  

Wyniki naszej firmy uplasowały nas na pierwszym miejscu listy "Diamentów Forbes'a", czyli w grupie dużych firm, które w 2007 roku osiągnęły przychody ze sprzedaży przekraczające 250 mln złotych. Zostaliśmy także najwyżej ocenieni w rankingu ze względu na najlepsze wykorzystanie koniunktury gospodarczej w latach 2005- 2007 oraz najwyższy wzrostu wartości w tych latach

Nagroda DIAMENT FORBESA

DIAMENT FORBESA

DIAMENT FORBESA za I miejsce w kategorii "Przychody ze Sprzedaży Powyżej 250 mln pln" dla DOM DEVELOPMENT SA.  

Pierwsze miejsce Dom Development S.A. na liście tzw. dużych Diamentów Forbesa zostało przyznane za osiągnięte przychody ze sprzedaży przekraczające 250 mln złotych spośród tzw. dużych firm oraz za najlepsze wykorzystanie koniunktury gospodarczej
w latach 2004-2006. W tych latach wzrost wartości spółki wyniósł 142,71 procent. Pierwsze miejsce w rankingu Diamentów Forbesa zostało firmie przyznane na podstawie analizy przeprowadzonej przez ekspertów badających koniunkturę gospodarczą Dun&Bradstreet oraz tygodnik Forbes? jeden z najbardziej poczytnych magazynów biznesowych na świecie.

Nagroda Residential Developer of the Decade - Eurobild 2010

Residential Developer of the Decade - Eurobild 2010

Residential Developer of the Decade - Eurobild 2010  

8 grudnia 2010 roku w Hotelu Hilton w Warszawie odbyła się uroczysta gala wręczenia statuetek za największe osiągnięcia w branży nieruchomości i budownictwa. Nagrody "Eurobuild Awards" to unikatowa inicjatywa mająca na celu uczczenie sukcesu
i dynamizmu polskiego rynku nieruchomości. Podczas Gali Eurobuild Awards, która rozpoczęła się bezpośrednio po XVI Dorocznej Konferencji Eurobuild, uhonorowano 22 firmy, instytucje, postaci rynku w 21 różnych kategoriach. 

Nagrody zostały podzielone na dwie kategorie: "Nagrody najemców" oraz "Nagrody rynku". W zakresie "Nagród najemców" najemcy biur, centrów handlowych i magazynów w wybranych projektach na terenie całej Polski dokonali oceny różnych aspektów wynajmowanego przez nich budynku i oddawali swój głos na najlepszy według nich. Biuro, centrum handlowe i magazyn, które uzyskały największą ilość punktów, otrzymały odpowiednio nagrodę dla „Najlepszego biura/centrum handlowego/magazynu w Polsce". W zakresie "Nagród rynku" indywidualne jury składające się z ponad 100 czołowych specjalistów związanych z rynkiem nieruchomości wybrało najlepsze projekty i firmy w każdej kategorii.

 

I tak w kategorii Najlepszy mieszkaniowy deweloper dekady zwycięzcą została firma Dom Development.

Nagroda Drugi najbardziej rozpoznawalny deweloper w Warszawie!

Drugi najbardziej rozpoznawalny deweloper w Warszawie!

Dom Development drugim najbardziej rozpoznawalnym deweloperem w Warszawie!  

W czerwcu 2011 r. zajęliśmy zaszczytne drugie miejsce w organizowanym przez firmę Nowy Adres rankingu „Mieszkaniowa Marka Roku”. W plebiscycie na najbardziej rozpoznawalną firmę deweloperską na warszawskim rynku zdobyliśmy ponad 55 procent wszystkich głosów. Jesteśmy dumni, że zajmujemy tak wysokie miejsce w świadomości warszawiaków!

Nagroda Premium Brand 2015!

Premium Brand 2015!

Premium Brand 2015!  

Z przyjemnością informujemy, iż Dom Development przyznano tytuł Firmy Wysokiej Reputacji na podstawie badania reputacji organizowanego przez Fundację na rzecz Reputacji Marki „Premium Brand”.

Nagroda Żoliborz Artystyczny najlepszym projektem architektonicznym!

Żoliborz Artystyczny najlepszym projektem architektonicznym!

Żoliborz Artystyczny najlepszym projektem architektonicznym!  

Z przyjemnością informujemy, że w przeprowadzonym przez serwis Otodom Rankingu Inwestycji Deweloperskich Żoliborz Artystyczny został ogłoszony Najlepszym projektem architektonicznym 2015 roku!

Nagroda Deweloper Mieszkaniowy Roku 2012!

Deweloper Mieszkaniowy Roku 2012!

Deweloper Mieszkaniowy Roku 2012!        

Uprzejmie informujemy, iż podczas uroczystej gali Eurobuild Awards nasza spółka otrzymała prestiżową nagrodę w kategorii Deweloper Mieszkaniowy Roku 2012.

Nagroda DYPLOM dla Żoliborz Artystyczny za Najciekawszy Projekt Architektoniczny

DYPLOM dla Żoliborz Artystyczny za Najciekawszy Projekt Architektoniczny

Nagroda KRYSZTAŁOWY DEWELOPER 2007

KRYSZTAŁOWY DEWELOPER 2007

Nagroda KRYSZTAŁOWY DEWELOPER 2007 KRYSZTAŁOWY APARTAMENT PATRIA 2008

KRYSZTAŁOWY DEWELOPER 2007 KRYSZTAŁOWY APARTAMENT PATRIA 2008

Nagroda KRYSZTAŁOWY DEWELOPER 2007 - DOM DEVELOPMENT

KRYSZTAŁOWY DEWELOPER 2007 - DOM DEVELOPMENT

Nagroda SARP 2014 - za budynek przy placu Czesława Niemena, Warszawa

SARP 2014 - za budynek przy placu Czesława Niemena, Warszawa

Nagroda Żoliborz Artystyczny - Zwycięzca Residential Affordable Development of the Year (2015)

Żoliborz Artystyczny - Zwycięzca Residential Affordable Development of the Year (2015)

Nagroda przyznawana przez prestiżowy magazyn Construction & Investment Journal

Nagroda Residential Developer of the Year

Residential Developer of the Year

Dom Development zwycięzcą nagrody Residential Developer of the Year (2015) przywnawanej przez prestiżowy magazyn Construction & Investment Journal

Nagroda Osiedle Wilno

Osiedle Wilno

PZFD nagrodził Osiedle Wilno za zajęcie II miejsca w kategorii "Zespoły Budynków Wielorodzinnych" w II edycji konkursu "Najlepszy Projekt Mieszkaniowy 2012-2015"

Nagroda Żoliborz Arystyczny

Żoliborz Arystyczny

PZFD nagrodził Osiedle Wilno za zajęcie IIi miejsca w kategorii "Zespoły Budynków Wielorodzinnych" w II edycji konkursu "Najlepszy Projekt Mieszkaniowy 2012-2015"

Nagroda Złota Strona Emitenta

Złota Strona Emitenta

ZŁOTA STRONA EMITENTA jest dziewiątą edycją konkursu organizowanego przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych, którego celem jest wyłonienie najlepszej strony internetowej spółki giełdowej.

Nagroda Złota Strona Emitenta

Złota Strona Emitenta

ZŁOTA STRONA EMITENTA jest dziewiątą edycją konkursu organizowanego przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych, którego celem jest wyłonienie najlepszej strony internetowej spółki giełdowej.

Nagroda GIEŁDOWA SPÓŁKA ROKU (III miejsce) - 2016

GIEŁDOWA SPÓŁKA ROKU (III miejsce) - 2016

Giełdowa Spółka Roku to najstarszy i najbardziej prestiżowy ranking na rynku. Redakcja ,,Pulsu Biznesu” organizuje go z Kantar TNS już od 18 lat.

Wyboru spółki dokonało około 100 losowo wybranych maklerów, analityków i doradców inwestycyjnych reprezentujących domy i biura maklerskie, towarzystwa ubezpieczeniowe, fundusze emerytalne, inwestycyjne i powiernicze, departamenty kapitałowe banków oraz firmy konsultingowe. To ogromny walor tego sondażu, bowiem spółki giełdowe otrzymują cenną informację na temat postrzegania siebie przez animatorów rynku.

W trakcie gali nagrodzone zostały najlepiej ocenione spółki notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Nagroda ZŁOTA VILLA 2017

ZŁOTA VILLA 2017

Konkurs Złota Villa organizowany jest przez Magazyn Villa. Ma on na celu nagradzanie firm za najlepsze produkty z branży wnętrzarskiej, najbardziej luksusowe inwestycje oraz najbardziej wiarygodne firmy deweloperskie. Laureaci zostali nagrodzeni podczas uroczystej gali szklanymi statuetkami Złota Villa 2017.

Nagroda CERTYFIKAT DEWELOPERA

CERTYFIKAT DEWELOPERA

Certyfikat Dewelopera jest znany na naszym rynku od 1999 roku, kiedy to Polski Związek Pracodawców Budownictwa po raz pierwszy wyróżniła rzetelnych deweloperów. Dziś w gronie wyróżnionych jest już 28 firm. Certyfikat Dewelopera jest przyznawany rzetelnym i wiarygodnym firmom prowadzącym działalność na rynku krajowym. Rekomendacja PZPB jest znaczącą wskazówką dla banków, firm współpracujących z deweloperem i potencjalnych klientów.

Nagroda Dom Development z Certyfikatem Dewelopera

Dom Development z Certyfikatem Dewelopera

Od 2010 roku niezmiennie Dom Development posiada Certyfikat Dewelopera. Przyznawany jest najlepszym firmom przez Polski Związek Pracodawców Budownictwa, jedną z największych organizacji branżowych. O to wyróżnienie mogą ubiegać się tylko firmy rzetelne, solidne, o stabilnej sytuacji ekonomiczno-finansowej, gwarantujące swoim Klientom bezpieczeństwo inwestycji. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że po raz kolejny znaleźliśmy się w grupie najbardziej wiarygodnych firm deweloperskich.

Nagroda Perły Polskiej Gospodarki 2008

Perły Polskiej Gospodarki 2008

W dniu 21 listopada 2008 r. w Warszawie odbyła się uroczysta Gala Laureatów VI edycji rankingu Perły Polskiej Gospodarki. Jednym z laureatów Pereł Polskiej Gospodarki 2008 w kategorii firm o przychodach od 100 mln zł do1 mld zł została spółka Dom Development. Wyróżnienie odebrał Przewodniczący Rady Nadzorczej Dom Development, Grzegorz Kiełpsz.
Nagroda Dom Development uhonorowany Perłą Polskiej Gospodark

Dom Development uhonorowany Perłą Polskiej Gospodark

W listopadzie 2011 r. zostaliśmy uhonorowani tytułem Perły Polskiej Gospodarki w XIV edycji rankingu przygotowywanego przez Polish Market oraz Instytut Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk. Takie wyróżnienie to dla nas wielki zaszczyt. Cieszymy się, że znaleźliśmy się w zacnym gronie najbardziej dynamicznych i efektywnych przedsiębiorstw w Polsce!